Školní projekty

phprLem3e

 

Školní set

Je projekt realizovaný ve spolupráci s Národní sportovní agenturou. Projekt je určen pro školy a školky a může se do něj zapojit každý. Stačí kontaktovat některého z manažeru rozvoje, který má na starosti oblast, do které spadá vaše organizace.

Set obsahuje 16 kusů hokejek se zahnutím na pravou a levou stranu v několika velikostech, branky na minihokejbal a sadu hokejbalových míčků.

Leták s pravidly, jak se hraje hokejbal. V případě Vašeho zájmu však můžeme navštívit přímo na Vaši školu se sportovním soutěžním programem, aby Vám trenér osobně hokejbal představil, připravil si program pro děti a popřípadě je ocenil drobnými propagačními předměty.

 

Co všechno můžete zapojit do hodin tělesné výchovy a jak se to rozlišuje? To naleznete ZDE. A jak na trénink hokejbalu nahlížet? Můžete volit ze dvou přístupů, všem však doporučujeme zařazení podle přiměřenosti věku, které se zaměřuje na dlouhodobý rozvoj.

Líbí se Vám tento projekt a chtěli byste jej využít i ve vaši škole či školce? Můžete si jej objednat v našem objednávkovém formuláři.